• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://tr-tr.facebook.com/gaziantephizliokuma
 gaziantep hızlı okuma kursu

Katılımcı Görüşleri


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Fatma (01/05/2016 00:01)
Konu : muhteşem bir kurs
Mesaj : Hızlı okuma kursunu herkese tavsiye ediyorum. Kursa katıldıktan sonra okuma hızım 3 katına ulaştı. Okuma hızımın artmasıyla birlikte okuduklarımı daha da iyi anlamaya başladım.Her şey için teşekkürler Serkan Hocam..
Özge (24/08/2014 19:22)
Konu : Hayatımda aldığım en yararlı kurs
Mesaj : Hayatımda aldığım en yararlı kurstu. Kurs sonunda anlayarak okuma hızımı yaklaşık 4 katına çıkardım.Sınavlara hazırlanırken ve sınavda bana çok avantaj sağlayacak. Özveriniz, ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim Serkan hocam..
Engin De... (23/04/2014 13:05)
Konu : süper ötesi
Mesaj : YGS de soruları yetiştirememiştim.Özellikle paragraf soruları çok zamanı mı almıştı.Serkan hocamdan hızlı okuma eğitimi alarak okuma hızımı 3 katın üzerinde arttırdım.Kursa katılmadan önce dakikada 154 kelime okuyordum, şimdi dakikada 462 kelime okuyorum.Anlama oranımda %80 lerde.Keşke hızlı okuma kursu daha önce almış olsaydım.Bence Gaziantep te hızlı okuma kursu alabileceğiniz en profesyonel kişi değerli hocam Serkan Adakçı 'dır.hocam çok teşekkür ederim.
Eda (17/04/2014 20:22)
Konu : teşekkürler hocam
Mesaj : Merhaba hocam, ben öğrenciniz Eda. Sizden aldığım hızlı okuma kursu sayesinde kurs bitiminde okuma hızım 1 dakikada 580 kelimeye ulaşmıştı hocam. sizin kursun son günü verdiğiniz tavasiyelerle 2 hafta daha çalıştım egzersizlere ve şimdi 1 dakikadaki okuma hızım 860 kelimeye ulaştı.hemde anlama oranım da eskisinden daha iyi hocam.herşey için teşekkürler..