• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://tr-tr.facebook.com/gaziantephizliokuma
 gaziantep hızlı okuma kursu

Katılımcı Görüşleri


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Mustafa (01/02/2020 23:32)
Konu : hızlı okuma kursu
Mesaj : Lise son sınıf öğrencisiyim. Üniversite sınavlarına hazırlanıyorum.Serkan hocamdan hızlı okuma kursu almadan önce çok yavaş okuyordum. Dakikadaki okuma hızım 156 kelimeydi ve okuduğumu anlamakta zorlanıyordum.Deneme sinavlarinda süre yetmiyordu.Ayrıca paragraf sorularıni çözerken dikkatim çok çabuk dağılıyordu. Serkan hocamdan hızlı okuma kursu aldıktan sonra 1 dakikadaki okuma hızım 438 kelimeye ulaşti. Anlama oranim da son ölçümde %80 di.Ayrıca ders çalışırken dikkat ve odaklanma sorunum da kalmadı. Deneme sınavlarında artık zamanı daha iyi kullanarak netlerimi de artırdim. Serkan hocama çok teşekkür ediyorum. Gaziantep te böyle bir kurs olduğu için çok mutluyum.
Fatma (01/05/2016 00:01)
Konu : muhteşem bir kurs
Mesaj : Hızlı okuma kursunu herkese tavsiye ediyorum. Kursa katıldıktan sonra okuma hızım 3 katına ulaştı. Okuma hızımın artmasıyla birlikte okuduklarımı daha da iyi anlamaya başladım.Her şey için teşekkürler Serkan Hocam..
Özge (24/08/2014 19:22)
Konu : Hayatımda aldığım en yararlı kurs
Mesaj : Hayatımda aldığım en yararlı kurstu. Kurs sonunda anlayarak okuma hızımı yaklaşık 4 katına çıkardım.Sınavlara hazırlanırken ve sınavda bana çok avantaj sağlayacak. Özveriniz, ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim Serkan hocam..
Engin De... (23/04/2014 13:05)
Konu : süper ötesi
Mesaj : YGS de soruları yetiştirememiştim.Özellikle paragraf soruları çok zamanı mı almıştı.Serkan hocamdan hızlı okuma eğitimi alarak okuma hızımı 3 katın üzerinde arttırdım.Kursa katılmadan önce dakikada 154 kelime okuyordum, şimdi dakikada 462 kelime okuyorum.Anlama oranımda %80 lerde.Keşke hızlı okuma kursu daha önce almış olsaydım.Bence Gaziantep te hızlı okuma kursu alabileceğiniz en profesyonel kişi değerli hocam Serkan Adakçı 'dır.hocam çok teşekkür ederim.
Eda (17/04/2014 20:22)
Konu : teşekkürler hocam
Mesaj : Merhaba hocam, ben öğrenciniz Eda. Sizden aldığım hızlı okuma kursu sayesinde kurs bitiminde okuma hızım 1 dakikada 580 kelimeye ulaşmıştı hocam. sizin kursun son günü verdiğiniz tavasiyelerle 2 hafta daha çalıştım egzersizlere ve şimdi 1 dakikadaki okuma hızım 860 kelimeye ulaştı.hemde anlama oranım da eskisinden daha iyi hocam.herşey için teşekkürler..